Бесплатная консультация по телефонам: (096) 228-73-63, (093) 024-18-18, (095) 080-50-51

Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Реєстрація в AVON в Україні

Реєстрація в AVON в Україні

Кожна жінка прагне бути не лише гарною та доглянутою, але й самовдосконалюватися та розвиватися в улюбленій справі. Компанія AVON дає можливість кожній охочій спробувати заробляти на світі краси. Зареєструвавшись в нашій компанії, ви зможете почати впевнений шлях до високого світу моди та краси, який не лише обдарує вас великою кількість косметичних новинок, порад по догляду за собою та спілкуванням з відомими людьми, але й дасть можливість зробити на цьому свій заробіток із подальшим кар’єрним ростом.

 

Як зареєструватися в AVON

Для того щоб стати консультантом AVON, не потрібно кудись іти та проходити багато перевірок та опитувань, достатньо відвідати офіційний сайт компанії та заповнити анкету представника. Після підтвердження вашого співробітництва з компанією ви зможете одразу зробити перше замовлення, відчувши переваги консультанта.

 

 

Які переваги з’являються у представника AVON:

  • здійснення замовлень за спеціальними зниженими цінами;
  • можливість кар’єрного росту;
  • робота в дружній та активній команді;
  • постійна підтримка компанією нових представників;
  • постійні бонуси та акції.

Не потрібно перейматись через те, що на початку будуть незрозумілі деякі кроки та нюанси оформлення замовлень, ваш координатор завжди допоможе та пояснить специфіку роботи.

Плюсів роботи в AVON дуже багато – від вас не потрібно жодних фінансових вкладів, ви просто робите своє перше замовлення і починаєте переходити по «рівням», які дарують вам подарунки. Мі розуміємо активне життя сучасних жінок, тому не анулюємо співробітництво, якщо представник пропустив декілька каталогів, навпаки заохочуємо акціями і подарунками для повернення до AVON.

 

(2 votes, average 5.00 out of 5)
Реєстрація в AVON в Україні5.00 out of 51 based on 2 voters.