Бесплатная консультация по телефонам: (096) 228-73-63, (093) 024-18-18, (095) 080-50-51

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Подарунки представникам від AVON

Компанія AVON дорожить кожним своїм представником, а своє захоплення і вдячність висловлює у вигляді різноманітних подарунків та бонусних програм. Зареєструвавшись у нашій команді, новий співробітник отримує велику знижку та подарунок на вибір (жіноча або чоловіча парфумована вода, косметичні засоби), подарунок прийде разом із замовленням з каталогу на адресу, яка була вказана в анкеті.

Представник отримує можливість збирати бали та отримувати приємні заохочення, наприклад: оформивши замовлення на певну суму з кожного наступного каталогу, консультант переходить по «рівням». Таких рівнів декілька, за кожен з них представник отримує корисні та солідні подарунки, пройшовши всі рівні представник отримує можливість купити продукцію AVON по найнижчій ціні.

 

 

Як отримати подарунок від AVON

Не треба робити нічого складного та чекати багато часу для того, щоб отримати подарунок від компанії, для цього необхідно:

  • зареєструватися в компанії;
  • зробити замовлення на певну суму з активного каталогу;
  • при оформлені заявки на замовлення вказати, який подарунок ви обрали;
  • переходити по всім «рівням» компанії, отримуючи на кожному додаткові подарунки;
  • уважно слідкувати за новинами та акціями для представників, компанія часто балує своїх робітників.

Часто виходить так, що зареєструвавшись в AVON, жінка відволікається на інші справи і пропускає декілька каталогів, не роблячи жодного замовлення. Для таких жінок ми маємо гарну новину! Компанія не анулює таких представників, а, навпаки, заохочує додатковими подарунками та бонусами для продовження роботи з AVON. Ми цінуємо жінок та з розумінням відносимось до їх справ та занять.

(2 votes, average 5.00 out of 5)
Подарунки представникам від AVON5.00 out of 51 based on 2 voters.