Бесплатная консультация по телефонам: (096) 228-73-63, (093) 024-18-18, (095) 080-50-51

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Стати представником Avon

Компанія Avon не тільки дарує жінкам змогу гарно виглядати та підкреслювати свою індивідуальність, але й заробляти на улюбленій справі. Кожна бажає знайти своє призначення, справу по душі, справу, яка буде приносити відчуття щастя самодостатку та матеріальну стабільність. Avon готовий вам в цьому допомогти. Якщо ви любите доглядати за собою та своєю сім’єю, любите продукцію компанії Avon та бажаєте заробляти, то співробітництво з нами – це те що вам потрібно.

Стати представником Avon дуже просто! Не потрібно нікуди іти, заповнювати купи паперів та документів, вкладати стартові суми, чекати чергу та переживати ще багато незручностей. Достатньо відвідати наш офіційний сайт та заповнити анкету представника, після чого на вашу електронну пошту прийде підтвердження вашої роботи в компанії.

Подробнее: Стати представником Avon

Програма для представників AVON

Ти вже почала підкреслювати свою неповторність та жіночність за допомогою косметики AVON? Тоді ти вже відчула всі переваги, які дає співробітництво з нашою компанією. Кожна жінка зможе відшукати доречні та необхідні косметичні засоби саме для себе. Немає різниці, який стиль ближчий тобі – класичний або сміливий та брутальний – ти знайдеш себе у кожному каталозі компанії.

 

Ставши представником AVON, новий член нашої команді ознайомлюється з програмою для представника. Це легкий та зрозумілий шлях успіху та отримання подарунків.

Подробнее: Програма для представників AVON

Подарунки представникам від AVON

Компанія AVON дорожить кожним своїм представником, а своє захоплення і вдячність висловлює у вигляді різноманітних подарунків та бонусних програм. Зареєструвавшись у нашій команді, новий співробітник отримує велику знижку та подарунок на вибір (жіноча або чоловіча парфумована вода, косметичні засоби), подарунок прийде разом із замовленням з каталогу на адресу, яка була вказана в анкеті.

Представник отримує можливість збирати бали та отримувати приємні заохочення, наприклад: оформивши замовлення на певну суму з кожного наступного каталогу, консультант переходить по «рівням». Таких рівнів декілька, за кожен з них представник отримує корисні та солідні подарунки, пройшовши всі рівні представник отримує можливість купити продукцію AVON по найнижчій ціні.

Подробнее: Подарунки представникам від AVON